Zarządzanie stroną: https://sembeefirst.pl/

E-mail
Wiadomość
WYŚLIJ
WYŚLIJ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

KONTAKT

ADRES

 

ul. Świętokrzyska 6a

88-100 Inowrocław

tel. +48 696 934 672 

iwa.sz@op.pl

Psychoterapeuta Inowrocław

 

Oferuję zajęcia psychoterapeutyczne w gabinecie w Inowrocławiu dla młodzieży i dorosłych borykających się z problemami.

Gabinet Psychoterapii

Iwona Szelmicka

+48 696 934 672 

Terapia par

Rozwiązywanie konfliktów w związku

 

Kiedy ludzie decydują się na wspólne życie, każdy z nich wnosi do związku swój bagaż doświadczeń z dzieciństwa, systemów wartości, rytuałów, sposobów wyrażania uczuć, wspierania się, rozwiązywania sytuacji trudnych… Żeby związek mógł trwać i być satysfakcjonujący para musi wypracować własny sposób  - system na bycie ze sobą, stanowiący wypadkową dwóch odrębnych systemów. Czasami trudno pogodzić te indywidualne sprzeczności, trudno znaleźć złoty środek. Pojawiają się kryzysy w związku, z których , pomimo usilnych starań, trudno wyjść.

 

Jeśli czujecie, że Wasz związek przechodzi kryzys, jest coraz więcej napięcia, konfliktów, trudności powodują oddalanie się od siebie, jesteście zaangażowani, zależy Wam na sobie, jednak wszystkie podejmowane próby wyjścia z kryzysu zawodzą warto rozważyć konsultację dla par. Obecność osoby trzeciej – neutralnego mediatora – może pomóc poprawić wzajemną komunikację, wsłuchać się w oczekiwania i potrzeby partnera, zbliżyć się do siebie ponownie, odnaleźć najlepsze rozwiązanie dla wyjścia z kryzysu. 

 

Jeśli uważacie, że pomimo prób naprawy, „doszliście do ściany”, zapraszam na rozmowę do mojego gabinetu. Konsultacja dla par trwa 60 minut, jej celem jest określenie rodzaju problemu, oczekiwań i ustalenie zakresu pracy.