Zarządzanie stroną: https://sembeefirst.pl/

E-mail
Wiadomość
WYŚLIJ
WYŚLIJ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

KONTAKT

ADRES

 

ul. Świętokrzyska 6a

88-100 Inowrocław

tel. +48 696 934 672 

iwa.sz@op.pl

Psychoterapeuta Inowrocław

 

Oferuję zajęcia psychoterapeutyczne w gabinecie w Inowrocławiu dla młodzieży i dorosłych borykających się z problemami.

Gabinet Psychoterapii

Iwona Szelmicka

+48 696 934 672 

Psychoterpia indywidualna dla dorosłych

Pomoc z zaburzeniami występującymi w dorosłym życiu

 

Psychoterapia indywidualna to forma leczenia metodami psychologicznymi, w oparciu o relację terapeutyczną, jaka rozwija się między pacjentem a terapeutą w trakcie procesu terapeutycznego.

 

Spotkania odbywają się w gabinecie psychoterapii, zazwyczaj raz lub dwa razy w tygodniu. Ramy terapii (czas trwania, częstotliwość spotkań, zasady kontaktu, płatności ) określa kontrakt terapeutyczny, zawarty między terapeutą a pacjentem w formie pisemnej lub ustnej.

 

Psychoterapia poprzedzona jest spotkaniami konsultacyjnymi, w trakcie których terapeuta zapoznaje się z problematyką pacjenta, stawia hipotezy diagnostyczne, określa wraz z pacjentem cele terapii.

 

Psychoterapia jest skuteczną metodą leczenia między innymi : zaburzeń nastroju, zaburzeń depresyjnych, lękowych, zaburzeń osobowości (borderline, narcystyczne), dolegliwości psychosomatycznych, zaburzeń obsesyjno – kompulsywnych, zaburzeń spowodowanych nadużywaniem substancji psychoaktywnych.


 Jeśli czujesz, że pomimo starań , trudno Ci poprawić swoje funkcjonowanie   w relacji z sobą  i  innymi ludźmi, zapraszam do kontaktu.