Zarządzanie stroną: https://sembeefirst.pl/

E-mail
Wiadomość
WYŚLIJ
WYŚLIJ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

KONTAKT

ADRES

 

ul. Świętokrzyska 6a

88-100 Inowrocław

tel. +48 696 934 672 

iwa.sz@op.pl

Psychoterapeuta Inowrocław

 

Oferuję zajęcia psychoterapeutyczne w gabinecie w Inowrocławiu dla młodzieży i dorosłych borykających się z problemami.

Kompetencje zawodowe uzyskałam szkoląc się między innymi w:

 
  • Instytucie Psychologii Zdrowia w Warszawie, gdzie ukończyłam Studium Pomocy Psychologicznej oraz Specjalistyczne szkolenie dla osób pracujących z dorosłymi z syndromem DDA prowadzone przez panią Zofię Sobolewską – Mellibruda,

 
  • Studium Socjoterapii AD w Warszawie, ukończone z wyróżnieniem, gdzie uzyskałam rekomendacje do samodzielnej pracy w obszarze zapobiegania młodzieżowym patologiom społecznym,

 

  • Studium Terapii Uzależnień – studia podyplomowe na Uniwersytecie Zielonogórskim, rekomendowane przez Krajowe Biuro do spraw Przeciwdziałania Narkomanii,

 
  • Szkole Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym – szkolenie rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

 

Zapraszam do mojej poradni psychoterapeutycznej w Inowrocławiu na ulicy Świętokrzystkiej 6a

Oferta gabinetu poradni psychoterapeutycznej w Inowrocławiu na ulicy Świętokrzyskiej 6a

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.

Nieustająco dbam o profesjonalizm w swojej pracy, uczestnicząc w kursach i szkoleniach uzupełniających posiadaną wiedzę oraz umiejętności.

Pomocą psychologiczną i psychoterapią zajmuję się od ponad 20 lat. Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w poradniach psychoterapeutycznych, instytucjach i stowarzyszeniach, których celem było niesienie pomocy ludziom znajdującym się w kryzysowych sytuacjach życiowych.

 

Prowadziłam i prowadzę indywidualne i grupowe formy terapii dla dorosłych i młodzieży, mam tez doświadczenie jako nauczyciel akademicki. Ponadto od lat zajmuję się psychoprofilaktyką realizując kampanie społeczne, wykłady i szkolenia.

 

Pracę swą poddaję systematycznie superwizji. Posiadam duże doświadczenie w pomaganiu rodzinom z problemem uzależnienia: osobom uzależnionym od substancji psychoaktywnych, osobom współuzależnionym, specjalizuję się w pracy z dorosłymi z syndromem DDA i DDD.

 

Ponadto od lat prowadzę psychoterapię osób cierpiących na zaburzenia osobowości, zaburzenia o podłożu nerwicowym, zaburzenia nastroju.

O mnie

Poradnia psychoterapeutyczna Inowrocław - psychoterapeuta z 20 letnim doświadczeniem

Gabinet Psychoterapii

Iwona Szelmicka

+48 696 934 672